Zbuduj wspólnie z Twoim Doradcą własne bezpieczeństwo finansowe

  • Twój Doradca jest niezależnym przewodnikiem przy poruszaniu się w gąszczu rynku finansowego i ubezpieczeniowego
  • Dowiedz się co to jest Strategia Optymalizacji Finansów i korzystaj z pozyskanej z tej analizy wiedzy
  • Doradca pomaga Ci efektywnie zarządzać finansami osobistymi oraz firmowymi

Media o nas

Home&Market o rynku funduszy inwestycyjnych

2012-12-04

Tylko we wrześniu tego roku z funduszy akcji polskich odpłynęło łącznie 75 milionów złotych, a z funduszy mieszanych prawie 400 mln zł. Polacy zrazili się do funduszy inwestycyjnych tak skutecznie, że nawet dziś w okresie kryzysu, a więc teoretycznie największej szansy inwestycyjnej, rezygnują z tej formy oszczędzania.

zobacz więcej

Polacy wycofują się z funduszy do banków - donosi dziennik Polska The Times

2012-11-09

Polacy stracili zaufanie do funduszy. Przestają w nie inwestować. W ostatnich miesiącach większość polskich funduszy inwestycyjnych notuje więcej umorzeń jednostek uczestnictwa niż wpłat.

zobacz więcej

Dobry doradca na wagę złota

2012-10-19

Gazeta Finansowa zamieszcza artykuł poświęcony aktualnej sytuacji na polskim rynku doradztwa finansowego. Zapraszamy do lektury.

zobacz więcej

Po aferze Amber Gold Polacy boją się o swoje oszczędności

2012-10-19

W najnowszym numerze czasopisma Fakty Magazyn Gospodarczy, możemy przeczytać artykuł z udziałem ekspertów Polskiego Doradztwa Finansowego.

zobacz więcej

Polacy potrzebują dobrego doradztwa finansowego

2012-10-03

Portal WNP.pl: - Wydarzenia na rynku finansowym z ostatnich miesięcy spowodowały, że Polacy są kompletnie zdezorientowani. Potrzebują teraz mądrego doradztwa w zakresie finansów osobistych, inaczej będą dalej padać ofiarą naciągaczy, albo przestaną oszczędzać - mówi Fryderyk Karzełek, prezes Polskiego Doradztwa Finansowego.

zobacz więcej

W Polsce jest teraz czas na mądre doradztwo finansowe

2012-10-02

Portal inbank.pl donosi: "Na przełomie września i października ruszają trzy nowe oddziały Polskiego Doradztwa Finansowego: w Cieszynie, Andrychowie i Rudzie Śląskiej. Fryderyk Karzełek, prezes PDF zapowiada, że to dopiero początek strategii rozwoju realizowanej obecnie przez firmę. Do końca roku na południu Polski ma ruszyć kolejnych kilka placówek, m.in.: w Będzinie, Skawinie, Myślenicach i w Zagłębiu."

zobacz więcej

Jak rozpoznać piramidę finansową?

2012-10-01

Portal SerwisPrawa.pl informuje - z pomocą ekspertów Polskiego Doradztwa Finansowego - o tym jakie są mechanizmy działania piramidy finansowej.

zobacz więcej

Są sposoby na finansowych naciągaczy. Zdradzamy jakie

2012-09-14

Z Fryderykiem Karzełkiem, money coachem i prezesem spółki Polskie Doradztwo Finansowe rozmawia Mariusz Urbanke z Dziennika Zachodniego.

zobacz więcej

Ubezpiecz i inwestuj w życie i zdrowie, a nie auto czy dom

2012-09-06

Onet.pl: Po przejściu klęski żywiołowej, takiej jak powódź, czy trąba powietrzna, zainteresowanie ubezpieczeniami wzrasta nawet o kilkaset procent.

zobacz więcej

Po aferze Amber Gold Polacy boją się o swoje oszczędności

2012-08-31

Afera Amber Gold podważyła zaufanie Polaków do branży finansowej. - To niedobrze, bo zamiast inwestować i bogacić się ludzie zaczną z powrotem przejadać swoje oszczędności - mówi Fryderyk Karzełek prezes Polskiego Doradztwa Finansowego.

zobacz więcej

Menu Działu

Newsletter

W celu otrzymywania najnowszych informacji o pozyskiwaniu kapitału, inwestycjach i oszczędzaniu oraz o ubezpiczeniach dopisz się do newslettera Grupy PDF.

POLSKIE DORADZTWO FINANSOWE 2011. Polityka prywatności.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl