Zbuduj wspólnie z Twoim Doradcą własne bezpieczeństwo finansowe

  • Twój Doradca jest niezależnym przewodnikiem przy poruszaniu się w gąszczu rynku finansowego i ubezpieczeniowego
  • Dowiedz się co to jest Strategia Optymalizacji Finansów i korzystaj z pozyskanej z tej analizy wiedzy
  • Doradca pomaga Ci efektywnie zarządzać finansami osobistymi oraz firmowymi

Indywidualny Doradca Finansowy

PDF na rynku doradztwa finansowego wyróżnia się tym, że Twój osobisty Doradca jest mobilny i to nie Ty, ale on dojedzie na wskazany adres, w wyznaczonym przez Ciebie czasie.

Czy masz już swojego Doradcę?

  • jeżeli nie korzystasz jeszcze z fachowej pomocy osobistego specjalisty od finansów - skontaktuj się z PDF, który skieruje do Ciebie konsultanta. Możemy zagwarantować, że jego wiedza będzie wystarczająca aby uporządkować Twoje finanse. Może się jednak zdarzyć, że nie przypadniecie sobie do gustu pod względem charakteru. Wtedy też zaproponujemy innego Doradcę. Pamiętaj, że doradca jest na całe życie.
  • jeżeli jednak już masz osobistego doradcę finansowego, to możesz sią nazwać prawdziwym Europejczykiem, bo w krajach zachodnich prawie każda rodzina, a nawet każdy obywatel go posiada. Zawsze jednak możesz porównać ofertę i jakość świadczonych usług poprzez zaproszenie naszego konsultatnta.

Logo SOFI - Strategia Optymalizacji FinansówDoradca finansowy musi wiedzieć o Tobie wszystko. Musi znać wszelkie potrzeby i możliwości. Staje się on osobą, której powierzasz swoją przyszłość. Dzięki Strategii Optymalizacji Finansów SOFI przygotowuje on "uszyte na miare" rozwiązanie i wykorzystując swoją wiedzę, czuwa nad realizacją wypracowanej strategii.
Jego wiedza o Tobie przekuwana jest w budowanie bezpieczeństwa, więc czym solidniejsze podstawy, tym solidniejsza konstrukcja.

Zadaniem dodatkowym SOFI jest zbudowanie Twojej osobistej świadomości, określenie celów i zagrożeń.

  • Świadomość Klienta PDFŚwiadomość jest zdolnością do zdawania sobie sprawy ze swojego osobistego potencjału, do rzetelnej oceny obecnej sytuacji. Jest przekonaniem, że ignorowanie rzeczywistości jest źródłem wszelkiego zła.
  • Świadomość określa nasze, często ukryte, cele i pragnienia. Jednocześnie pozwala, nam na podjęcie życiowych decyzji dotyczących przyszłych działań, które wykorzystując nasz potencjał, doprowadzą nas do realizacji osobistych celów.
  • Świadmość określa przede wszystkim wysiłek, który musimy ponieść aby je zrealizować.

Fryderyk Karzełek - Prezes PDF Sp. z o.o.

 

Co zyskujesz z SOFI

Menu Działu

Newsletter

W celu otrzymywania najnowszych informacji o pozyskiwaniu kapitału, inwestycjach i oszczędzaniu oraz o ubezpiczeniach dopisz się do newslettera Grupy PDF.

POLSKIE DORADZTWO FINANSOWE 2011. Polityka prywatności.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl