Zbuduj wspólnie z Twoim Doradcą własne bezpieczeństwo finansowe

  • Twój Doradca jest niezależnym przewodnikiem przy poruszaniu się w gąszczu rynku finansowego i ubezpieczeniowego
  • Dowiedz się co to jest Strategia Optymalizacji Finansów i korzystaj z pozyskanej z tej analizy wiedzy
  • Doradca pomaga Ci efektywnie zarządzać finansami osobistymi oraz firmowymi

PDF Dziś i jutro

Polskie Doradztwo Finansowe to jedna z najprężniej działających firm z sektora doradztwa finansowego, a zarazem jedyna, która prowadzi intensywną działalność edukacyjną, budując świadomość społeczeństwa na temat wagi finansowego bezpieczeństwa.

Pomagamy Ci efektywnie zarządzać własnymi finansami.

Od początku naszego istnienia kierujemy się przekonaniem, że tylko najlepsi w swojej specjalności mogą kształtować standardy i wyznaczać nowe kierunki działania. Dlatego też szczególnie dbamy o wysoki poziom merytoryczny naszej pracy, kompleksowość i szybkość działania, kulturę współpracy oraz wspieranie klienta w formie wieloletniej obsługi.

Naszą ambicją jest, by proponowane przez PDF rozwiązania należały do najbardziej zaawansowanych w dziedzinie doradztwa finansowego.

W nasze plany wpisany jest ciągły rozwój. Pragniemy, by PDF postrzegano jako partnera, łączącego zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu z uczciwością i szacunkiem dla ludzi.
Naszym celem nadrzędnym jest finansowe bezpieczeństwo naszych klientów.

Prezes i pracownicy PDF Sp. z o.o.

Obecnie posiadamy sześć oddziałów na terenie południowej Polski, jednak stale się rozwijamy i poszerzamy naszą działalność o nowe obszary. Docelowo nasi Doradcy Finansowi będą stale dostępni dla Klientów z całej Polski.

Na stałe pracuje dla nas około 300 doradców. Do tej pory na potężny krok ku finansowej wolności zdecydowało się ponad 25 000 Klientów, którzy wykorzystują wiedzę i doświadczenie PDF oraz Spółek Grupy PDF.

Naszym priorytetem jest budowanie długotrwałych relacji z klientem poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziomie.
Jesteśmy opiekunem i przewodnikiem w poruszaniu się w gąszczu rynku finansowego.

Aby zbudować bezpieczeństwo finansowe nierzadko potrzeba wielu lat wytężonej pracy. My szanujemy Twój dotychczasowy wysiłek i dołożymy wszelkich starań, by już zgromadzony kapitał intensywnie pracował. Będziemy służyć radą, tak abyś mógł podejmować mądre decyzje.

Jesteśmy dumni z tego, że mamy pełną niezależność w podejmowaniu decyzji nie skrępowaną jakimkolwiek powiązaniem z inną instytucją finansową. Tak będzie również w przyszłości.

Menu Działu

Newsletter

W celu otrzymywania najnowszych informacji o pozyskiwaniu kapitału, inwestycjach i oszczędzaniu oraz o ubezpiczeniach dopisz się do newslettera Grupy PDF.

POLSKIE DORADZTWO FINANSOWE 2011. Polityka prywatności.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl