Zbuduj wspólnie z Twoim Doradcą własne bezpieczeństwo finansowe

  • Twój Doradca jest niezależnym przewodnikiem przy poruszaniu się w gąszczu rynku finansowego i ubezpieczeniowego
  • Dowiedz się co to jest Strategia Optymalizacji Finansów i korzystaj z pozyskanej z tej analizy wiedzy
  • Doradca pomaga Ci efektywnie zarządzać finansami osobistymi oraz firmowymi

PDF Wczoraj

Nasze doświadczenie budujemy od prawie dwudziestu lat.

Zdobywaliśmy je na rynkach międzynarodowych gdzie uczyliśmy się od najlepszych, między innymi Deutsche Bank i Bank Rothschild. W pogłębianiu wiedzy wspierały nas takie europejskie autorytety jak:

  • Bodo Schaefer,
  • Jurgen Hoeller,
  • Emile Ratelband,
  • Lothar Seiwert,
  • Vera Birkenbihl.

Poznaliśmy tam przede wszystkim mechanizmy rynku finansowego oraz nauczyliśmy się co to jest zawód doradcy. W Europie jeden konsultant finansowy przypada na tysiąc mieszkańców i zawód ten jest jedną z najbardziej poważanych działalności. Doradca finansowy wie wszystko o Tobie, o Twoich potrzebach, o Twoich możliwościach - stając się osobą, której powierza się swoją przyszłość.

W 2002 powstała idea powołania Polskiego Doradztwa Finansowego, która natychmiast przerodziła się w czyn.

Świadomość zawodu doradcy finansowego zaczęliśmy tworzyć na rynku śląskim i małopolskim, aby następnie zapewnić bezpieczeństwo finansowe mieszkańcom województwa podkarpackiego oraz dolnośląskiego.

Niezwykle ważne jest to, że od początku jesteśmy całkowicie niezależną firmą doradczą. Nie łączą nas żadne powiązania kapitałowe z jakąkolwiek instytucją finansową (zarówno polską jak i zagraniczną). Pozwala to naszym konsultantom być w pełni obiektywnym w ocenie i we właściwy sposób spoglądać na Twoją sytuację.

Od początku działalności jedną ze strategii rozwoju była edukacja i podnoszenie świadomości społeczeństwa o finansowym bezpieczeństwie.

Obecnie możemy powiedzieć, że ten model działania sprawdził się, ponieważ z dnia na dzień coraz więcej osób robi właściwy krok ku finansowej wolności z doradcami PDF oraz analizą SOFI.

Menu Działu

Newsletter

W celu otrzymywania najnowszych informacji o pozyskiwaniu kapitału, inwestycjach i oszczędzaniu oraz o ubezpiczeniach dopisz się do newslettera Grupy PDF.

POLSKIE DORADZTWO FINANSOWE 2011. Polityka prywatności.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl