Zbuduj wspólnie z Twoim Doradcą własne bezpieczeństwo finansowe

  • Twój Doradca jest niezależnym przewodnikiem przy poruszaniu się w gąszczu rynku finansowego i ubezpieczeniowego
  • Dowiedz się co to jest Strategia Optymalizacji Finansów i korzystaj z pozyskanej z tej analizy wiedzy
  • Doradca pomaga Ci efektywnie zarządzać finansami osobistymi oraz firmowymi

Zarząd PDF

Fryderyk Karzełek - Prezes PDFFryderyk Karzełek
Prezes Zarządu PDF Sp. z o.o.

Nauki pobierał w Deutsche Bank, Banku Rothschilda, na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz u wielu najwybitniejszych autorytetów europejskich, do których należą: Bodo Schaefer, Jurgen Hoeller, Emile Ratelband, Lothar Seiwert, Vera Birkenbihl. Czynne zdobywanie doświadczeń w kontaktach handlowych, negocjacjach, budowaniu zespołu doradców oraz zarządzaniu zespołami ludzkimi, pogłębiał uczestnictwem w wielu szkoleniach oraz lekturą ogromnej ilości literatury fachowej w języku polskim i niemieckim.

Fryderyk Karzełek jest twórcą słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej” oraz autorem „Deklaracji Praw Człowieka Myślącego”, „Dekalogu Komunikacji”.

Na początku 2002 roku stworzył firmę Polskie Doradztwo Finansowe. Na bazie doświadczeń fachowców tam pracujących, powstał wykład biznesowy „Droga Do Finansowego Bezpieczeństwa”, w którym do końca 2007 roku uczestniczyło ponad 10.000 osób.

Słuchaczami prowadzonych przez niego wykładów była kadra zarządzająca, przedstawiciele wolnych zawodów oraz pracownicy różnych szczebli wielu poważnych instytucji bankowo-finansowych, spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz uczelni.

Na co dzień jest kochającym mężem i ojcem, który potrafi łączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym.

„Lepiej jeden dzień w miesiącu o pieniądzach pomyśleć, niż przez cały miesiąc na nie pracować”
John D. Rockefeller

 

Joanna Karzełek 
Wiceprezes Zarządu PDF Sp. z o.o.

 

Menu Działu

Newsletter

W celu otrzymywania najnowszych informacji o pozyskiwaniu kapitału, inwestycjach i oszczędzaniu oraz o ubezpiczeniach dopisz się do newslettera Grupy PDF.

POLSKIE DORADZTWO FINANSOWE 2011. Polityka prywatności.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl